Наукова діяльність

Задорнова Алла Григорівна – вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня.

Освіта – вища, старший вчитель.

Педагогічний стаж – 24 роки, із них – 18 років у школі І-ІІІ ступенів №1 м. Києва.

Педагогічне кредо: “Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш”. (Фрідріх Дістервег)

Тема, над якою працює вчитель: «Реалізація діяльнісного підходу до навчання в контексті впровадження сучасних технологій».

Павлюк Наталія Вікторівна – вчитель початкових класів.

Педагогічний стаж – 19 років.

Категорія: вища.

Життєве кредо: “Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях – мудрість”

Педагогічне кредо: “Нинішній урок – демократичний, який проводиться не для учнів, а з учнями”.

Тема досвіду: “Використання ігрових технологій для розвитку предметних компетентностей молодших школярів”.

_

Франчук Любов Миколаївна – вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня.

Працює в школі з 1996 року.

Освіта вища. Педагогічний стаж – 29 років.

Вчитель- методист.

Тема, над якою працює: “Створення комфортних умов для навчання дітей шляхом впровадження інтерактивних технологій”.

Педагогічне кредо: “Працювати так, щоб навчання приносило учням радість, успіх та задоволення!”.

_