Електронний учнівський квиток

Шановні батьки!

Для замовлення квитка батькам чи опікунам школярів Києва потрібно:
✅Зареєструватися на порталі https://scard.kyivcity.gov.ua/admin/login;
✅Подати заявку на учнівський е-квиток і оплатити замовлення;
✅ Після підтвердження даних працівником школи, де навчається дитина, валідована заявка передається на виробництво;
✅Отримати готовий е-квиток учні, як і раніше, зможуть у своїх школах.

Фахівці Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА зазначають, що строк виготовлення учнівського квитка залежить від швидкості перевірки даних у школі. Коли учнівський буде готовий, на електронну пошту батькам обов’язково надійде лист. Наразі система працює у тестовому режимі.
☝️Відповідно до міської цільової програми “Турбота” 2019-2021 школярі можуть продовжувати користуватися своїми старими учнівськими квитками для безоплатного проїзду у міському громадському транспорті до 31 грудня 2021 року.

Якщо у Вас виникнуть труднощі з реєстрацією, звертайтесь на пошту: 1school@kmda.gov.ua або до класного керівника.