Змішане навчання

Шановні батьки та учні школи!

Графік онлайн консультацій на період весняних канікул (з 27 по 31 березня 2023 року)

В 2022-2023 навчальному році освітній процес в школі проводиться в змішаному форматі.

Змішане навчання — це навчання, за якого частина пізнавальної діяльності учнів відбувається на уроці під безпосереднім керівництвом учителя, а інша – у самостійній роботі з електронними ресурсами.

В цьому навчальному році в школі поєднується очна форма із дистанційною.

Школа керується Рекомендаціями щодо організації навчального року 2022/23 від 6 липня 2022 року від МОН України, у яких визначено першочергові кроки підготовки закладу освіти.

Розклад початку уроків для учнів 1-4 класів:

Початок 1-го уроку – 08.30

Початок 2-го уроку – 09.20

Початок 3-го уроку – 10.15

Початок 4-го уроку – 11.15

Початок 5-го уроку – 12.20

Початок 6-го уроку – 13.15

Розклад початку уроків для учнів 5-11 класів:

Початок 1-го уроку – 09.20

Початок 2-го уроку – 10.15

Початок 3-го уроку – 11.15

Початок 4-го уроку – 11-45

Початок 5-го уроку – 12.20

Початок 6-го уроку – 13.15

Початок 7-го уроку – 14.10

Розклад уроків усіх класів, інформацію про відсутність дитини та оцінювання батьки можуть знайти на платформі “Єдина школа” https://eschool-ua.com/

Якщо у Вас немає доступу до платформи чи маєте проблеми з входом, напишіть нам лист на електронну адресу: 1school@kmda.gov.ua

Відповідно до рішення педагогічної ради школи (Протокол №2 від 26.08.2022), протягом дистанційного навчання використовуються такі платформи:

Google Classroom та Office 365

Для онлайн спілкування використовуються Zoom, Google Meet, Microsoft Teams

Наказом МОЗ від 01.08.2022 № 1371 внесено зміни до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Відео-уроки можна знайти тут:

Всеукраїнська школа онлайн” — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів: https://lms.e-school.net.ua/

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Одна з найбільших освітніх онлайн-платформ Learning.ua. Інтерактивні завдання, цікаві задачі, ігри, нагороди та сертифікати для малюків та школярів віком від 3 до 18 років тут: https://learning.ua/

Освітня платформа Prometheus пропонує вчителям, батькам, школярам та студентам використовувати більше ніж 100 безкоштовних онлайн-курсів (https://prometheus.org.ua/courses-catalog/)

Онлайн-курси з англійської мови (https://prometheus.org.ua/english/)
– Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)
– Англійська для журналістів
– Англійська для медіаграмотності
– Англійська для кар’єрного зростання

Для школярів на Prometheus доступні безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО (https://prometheus.org.ua/zno/), а саме::

1. Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“ – покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури.
2. Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“ – стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.
3. Курс “Математика. Підготовка до ЗНО“ – покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики та інші.

Відео -уроки з українсько мови, української літератури , історіі України для підготовки до ЗНО, ДПА :
https://dostupnaosvita.com.ua/video-lessons

Також для школярів підійдуть:

EdEra – освітній проект, який ставить за мету зробити освіту якісною і доступною. В рамках курсів пропонуються інтерактивні лекції, конспекти. В кінці здається іспит. Для використання матеріалів ресурсу потрібно зареєструватися. Навчання безкоштовне з можливістю віддячити команді після закінчення курсу.

Prometheus – проект, що пропонує безкоштовні курси (відеолекції) від викладачів провідних ВНЗ країни. Навчання безкоштовне. Для початку занять потрібно зареєструватися.

Coursera – освітній проект, який пропонує безкоштовні онлайн-курси з різних предметів від американських викладачів. Зареєструватися можна, перейшовши за посиланням.

Osvita-online.com.ua – майданчик масових відкритих онлайн-курсів за кількома напрямками. Деяка частина всіх програм безкоштовна. За подальше використання треба буде платити. Безкоштовним в повному обсязі є навчання для дітей з соціально незахищених верств населення та інших особливих категорій. Для навчання потрібно зареєструватися.

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) – дистанційна форма навчання на теми персонального розвитку, бізнесу. Користування ресурсом безкоштовне.

Duolingo – допоможе вивчити англійську мову. Навчання проходить в ігровій формі і безкоштовно.

BrainBasket Foundation – допоможе освоїти програмування за допомогою візуальних матеріалів. Діти можуть навчитися створювати ігри, анімацію та багато іншого. Користування ресурсом безкоштовне.

Постнаука і Проста наука – Youtube-канали наукової спрямованості. Перегляд безкоштовний.

The MetropolitanMuseum of Art – Youtube-канал, матеріали якого допоможуть зануритися у світ мистецтва.